fbpx

Foto ekskluzive/ Çfarë po ndodh me protestën para Kryeministrisë

Sot është dita 11 e protestës dhe studentet janë mbledhur përpara Kryeministrisë duke kërkuar sërish plotësimin  e kërkesave. Qindra qytetarë janë mbledhur përpara Kryeministrisë, duke lëshuar thirrje kundër qeverisë në lidhje me 8 kërkesat e studentëve.

Mësohet se studentëve i është bashkëngjitur një grup banorësh nga ‘Unaza e Re’

Ja çfarë po ndodh përpara Kryeministrisë (Foto)

 

 

WhatsApp Image 2018-12-15 at 11.47.55 WhatsApp Image 2018-12-15 at 11.47.56 - Copy WhatsApp Image 2018-12-15 at 11.59.22 (1)
<
>

Lër një koment