30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Foto ekskluzive/ Protesta e opozitës, ja çfarë po ndodh të Kryeministria

spot_img

Teksa ka mbetur edhe një ditë nga protesta e opozitës më 16 shkurt duket se në Kryeministri janë duke u përgatitur.

Sicc mund t’i shihni në fotot e mëposhtme punonjës të ndryshme janë duke punuar për të marra masat e duhura si dhe për të vënë në mbrojtje disa prej objekteve rrotur Kryeministrisë.

/real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat