fbpx

Foto/Elvana Gjata pa të brendshme në klipin e ri?

elvana1.jpg

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, i la të gjithë pa fjalë me look-un e saj në klipin më të ri me titull “Fustani”, në bashkëpunim me reperin e njohur, Capital T.

Kënga ishte vërtet ritmike dhe një re-make i një kënge të vjetër, por ajo që tërhoqi edhe më shumë vëmendje ishte paraqitja e Elvana Gjatës.

Mirëpo, njëri që ka rënë në sy të të gjithëve është fustani i tejdukshëm i punuar me zinxhirë nga Valdrin Sahiti, që dukej se ekspozonte gjoksin dhe të pasmet e Elvanës.

Të gjithë fansat e këngëtares u bën kuriozë nëse Gjata kishte të brendshme pasi në pamje të parë nuk dallohen.

‘Prive.al’ raporton se këngëtarja mban veshur edhe të brendshme në ngjyrë nude me prerje lazeri të cilat janë pothuajse të padukshme kur vishen.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303