18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

FOTO/Fatma Methasani së shpejti drejtoreshë e këtij televizioni shqiptar

spot_img

Moderatorja e ëmbël e IN Tv ndonëse është në pritje të fëmijës së saj të parë nuk ka lënë pas dore as karrierën. Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ajo ka surprizuar të gjithë ndjekësit duke treguar se së shpejti do të jetë drejtoreshë në televizionin InTv.

“Nuk para bëj nga këto postime, por le të themi që e ka fajin pritja e ëmbël🤗 ️ MAD 2014…Unë,një çamarroke me konversa që kërcente sipër divanit.😝

IN 2019…Mbyll një kapitull 5 vjeçar të një emisioni që pa e kuptuar u bë stil jetese.😆

Sot..Do vazhdoj ti mbaj konversat dhe pse kësaj here në zyrë, për të drejtuar televizionin që më mësoi se gjërat e bëra me dashuri,funksionojnë gjithmonë.😇

Për momentin po presim me padurim bebushin, pastaj mezi pres gjithashtu ti dedikohem edhe fëmijës artistik. Të cilin jam e bindur, ju do e dashuroni versionin e ri të IN tv Albania. Energjia apo dashuria e ekipeve që kanë ndërtuar e drejtuar Mad tv apo In tv, dhe dashuria që më keni dhuruar ju që më keni ndjekur, më kanë frymëzuar pafund. Na presin gjëra të mrekullueshme! Është bukur të jesh IN. #INforLife”, shkruan Fatma në foto

View this post on Instagram

Nuk para bëj nga këto postime, por le të themi që e ka fajin pritja e ëmbël🤗 ☺️ MAD 2014…Unë,një çamarroke me konversa që kërcente siper divanit.😝 IN 2019…Mbyll një kapitull 5 vjeçar të një emisioni që pa e kuptuar u bë stil jetese.😆 Sot..Do vazhdoj ti mbaj konversat dhe pse kësaj here në zyrë, për të drejtuar televizionin që më mësoi se gjërat e bëra me dashuri,funksionojnë gjithmonë.😇 Për momentin po presim me padurim bebushin, pastaj mezi pres gjithashtu ti dedikohem edhe fëmijës artistik. Të cilin jam e bindur, ju do e dashuroni versionin e ri të IN tv Albania. Energjia apo dashuria e ekipeve që kanë ndërtuar e drejtuar Mad tv apo In tv, dhe dashuria që më keni dhuruar ju që më keni ndjekur,më kanë frymëzuar pafund. Na presin gjëra të mrekullueshme! Është bukur të jesh IN. #INforLife

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat