fbpx

Foto/ Françeska Jaçe pozon shtrirë dhe me këmbë të hapura

franceska-479x300.jpg

Modelja seksi shqiptare Françeska Jaçe, edhe një herë ka treguar se është një nga vajzat joshëse të showbizit shqiptar.

Françeska është tejet aktive në rrjetet sociale nga ku shpërndan foto e video nga pushimet.

Së fundmi ajo “i ka vënë flakën rrjetit” duke postuar një foto ku shfaqet me bikini dhe duket shumë seksi.

View this post on Instagram

Just how you like it …😼

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303