21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Foto/Françeska Jaçe shfaqet ‘siç e ka bërë nëna’

spot_img

Janë të rralla vajzat e famshme që shfaqen të thjeshta dhe pa grim.

Por, disa nga to e bëjnë këtë e njëra nga to është modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe.

Françeska e cila bëri emër nga pjesëmarrja në ”Big Brother” vite më parë , sot konsiderohet si një prej femrave shqiptare më seksi , ndërsa në një video që publikoi së fundi befason me fytrën pa grim.

Modelja, pavarësisht që jo shumë shpesh jemi mësuar ta shohim të thjeshtë, ndonëse më ndryshe ajo përsëri duket e mahnitshme dhe tërë shkëlqim.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat