fbpx

FOTO-GALERIA / Ja ç’po ndodh përpara Kryeministrisë… Policia ‘rrethon’ godinën

WhatsApp-Image-2019-02-16-at-09.45.15-1.jpeg

Opozita e bashkuar kanë thirrur në protestë qytetarët shqiptarë kundër kryeministrit Rama dhe qeverisë.

Tubimi është paralajmëruar të nisë në orën 11:00 përpara kryeministrisë, duke kundërshtuar qeverinë e kryeministrit Edi Rama.

Nga qytete të ndryshme të Shqipërisë, qytetarë dhe mbështetës të opozitës janë nisur që prej orëve të para të mëngjesit për të mbërritur në Tiranë.

Ndërkohë, kështu paraqitet situata në këto momente përreth Kryeministrisë, ku shihet mjaft qartë se si forca të shumta policie kanë rrethuar godinën, si masë ndaj çdo precipitimi të situatës gjatë protestës. (real-news.tv)

Për më tepër shikoni foto-galerinë e mëposhtme:

WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.13 WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.14 WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.15 (1) WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.15 WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.16 (1) WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.45.16 WhatsApp Image 2019-02-16 at 09.48.29
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303