fbpx

FOTO/ Geti dhe Marina vijnë me një foto kaq të dashuruar

Screenshot_2-6.jpg

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një prej çifteve më të dashur dhe më të përfolur të showbizit shqiptar.

Këtë herë çifti ka vendosur që të vijë në rrjetet sociale me një foto ku duken shumë të dashuruar më njëri-tjetrin.

Kanë marrë komente shumë pozitive nga një numër i madh ndjekësish.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *