13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Foto/ Identifikohet i arrestuari për pakot me eksplozivë në SHBA

spot_img

Vetëm pak orë më parë u arrestua nga FBI autori i dyshuar i shpërndarjes së bombave të disa figura të larta politike në SHBA.

Mediat amerikane e kanë identifikuar dhe i kanë publikuar foton të dëshuarit, i cili është Cesar Sayoc 56 vjeç. 56-vjeçari njihet për një kaluar me precedentë kriminalë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat