fbpx

Foto/Ish e dashura e Miley Cyrus “e shkatërruar” pas ndarjes nga këngëtarja

0_PAY-PREMIUM-EXCLUSIVE-Miley-Cyrus-and-Kaitlynn-Carter-cant-keep-their-hands-off-of-each-other-MUST-C.jpg

Ish partnerja e këngëtares, Miley Cyrus duket sepo kalon një periudhë të vështirë pas ndarjes nga 26-vjeçarja. Lidhja e tyre nisi me hov dhe vajzat qëndruan bashkë për rreth dy muaj, madje ishte arsyeja kryesore pse Miley u nda nga partneri me të cilin kishin 8 vite bashkë.

Por Kaitlynn Carter duket se  nuk po e përballon në mënyrën më të mirë lajmin e lidhjes së re të Miley-tme Cody Simpson. Këtë gjë ja ka venë në dukje një nga ndjekësit e saj në foton e fundit që ka publikuar me bikini në “Instagram”. “Je shumë e dobët”, shkruan fansi, ndërkohë që Kaitlynn i përgjigjet se ka kaluar një periudhë shumë të keqe.

Advertisement
View this post on Instagram

in real life 💦

A post shared by Kaitlynn Carter (@kaitlynn) on

Asaj i është dashur të durojë edhe ngacmimet e shoqes së ngushtë të Miley-t, e cila ka publikuar disa komente negative ndaj Kaitlynn në fotot e këngëtares.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve në kohët e fundit, ajo ka marrë pak kohë për veten duke pushuar disa ditë në Palm Springs. Dhe pse disa kg më pak modelja duket mjaft e paraqitshme. /real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303