fbpx

Foto/ Ja çfarë nuk u pa sot në Kuvend!

2-18.jpg

Sesioni i ri parlamentar nisi me akuza dhe kundërakuza midis mazhorancës dhe opozitës. Ndërsa ra në su edhe prania e ministrave të rinj të kabinetit të rinovuar të kryeministrit Rama.

Deputetet femra kishin zgjedhur veshje serioze, ndërsa ngjyra mbizotëruese ishte e zeza si në rastin e Grida Dumës dhe Albana Vokshit. Por kësaj linje nuk i ka shpëtuar as ministrja e re e Kulturës, Elva Margariti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
<
>

I qeshur është parë teksa hynte në sallë edhe ish-ministri Fatmir Xhafaj.

Barra e postit ministror duket të ketë lehtësuar po ashtu Arben Ahmetajn, i cili ka buzëqeshur po ashtu teksa linte sallën. Në terezi duket të jenë gjërat edhe për Tom Doshin e Pjerin Ndreun.

Ata janë fotografuar teksa linin ambientet e Kuvendit, krah njëri-tjetrit./real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303