fbpx

FOTO-ja/ Kush është bukuroshja bionde e OFL-së

zedhenesja-e-OFL-3.jpeg

Operacioni Forca e Ligjit prej disa ditësh ka nisur aksionin, teksa gjithmonë në deklaratë ka dalë një bukuroshe bionde. Zëdhënësja për shtypin e OFL shfaqet me uniformën zyrtare të policisë dhe me një palë syze dielli.

Por të gjitha kanë qenë kuriozë për të zbuluar se kush është biondja misterioze. Ajo quhet Eljes Breca, e diplomuar për psikologji në Firence dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303