Foto/ Ja si dukej Afërdita Dreshaj para se të bëhej e famshme

Këngëtarja, Afërdita Dreshaj , e cila prej kohesh është larguar në SHBA ku jeton së bashku me bashkëshortin e saj, është një ndër femrat më të përfolura në mediat rozë. Ajo vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj në instagram foto aktuale nga më të ndryshmet për të cilat merr like e komente pafund.

Së fundmi, përveç fotove aktuale, Afërdita është treguar nostalgjike për të kaluarën dhe InstaStory i saj ka pësuar një retroperspektivë të vërtetë. Ajo ka postuar foto me mamanë e saj kur ishte thjesht  një bebe. “Une dhe mami”, shkruan ajo.