fbpx

FOTO / Ja si është zgjuar qyteti i Kukësit sot

Reshjet e dëborës, temperaturat dhe ngricat prej disa ditësh mbizotërojnë në disa qarqe të vendit nga veriu në jug.

Krahas problemeve në qarkullimin e mjeteve, shqetësime të tjera ka patur edhe në furnizimin me energji elektrike.

Fatmirësisht deri në këto momente nuk janë raportuar raste të emergjencave shëndetësore.

Ndërkohë vijojnë të trajtohen me kripë akset kryesore që lidhin rajonet e ndryshme të vendit.

Këto foto që shihni më poshtë nga vijnë nga qyteti i Kukësit ekskluzivisht për ‘Real News’:

WhatsApp Image 2019-01-10 at 09.21.39 (1) WhatsApp Image 2019-01-10 at 09.21.39 (2) WhatsApp Image 2019-01-10 at 09.21.39 WhatsApp Image 2019-01-10 at 09.21.40 (1) WhatsApp Image 2019-01-10 at 09.21.40
<
>

real-news.tv

Lër një koment