16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

FOTO / Ja si paraqitet situata në aksin Korçë – Ersekë

spot_img

Situatë e rënduar nga reshjet e shumta të dëborës paraqitet edhe në aksin Korçë – Ersekë, ku sikurse shihet nga fotot e dërguara, përveç pamjes madhështore që të ofron kjo stinë, ky aks rrugor është lënë pa pastruar dhe kriposur nga organet përkatëse, çka detyron shoferët që të përdorin zinxhirët për të kaluar nga njëri qytet në tjetrin.

Fotot janë kapur nga Qafa e Qarrit, ku trashësia e dëborës shkon mbi 20 cm, gjë që e bët të pamundur të vijohet udhëtimi nëse nuk jeni të pajisur me zinxhirë. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat