fbpx

FOTO/ ‘Jena bo me shku çik tek…” / Bëhet i gjallë ‘Zogu i Tiranës’

Zogu i Tiranës është bërë i gjallë. Hermes Nikaj, i ndodhur në arrest shtëpie ka publikuar në rrjetet sociale një foto për herë të parë.

Hermes shfaqet me një pamje ndryshe, me mjekër dhe i transformuar.  “Ne ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, shkruan Hermesi krah fotos.