Foto/ Kendall Jenner pozon tërësisht nudo

Kendall Jenner vendosi t’i zhveshë të gjitha rrobat dhe të pozojë lakuriq për fotografin Mert Alas.- shkruan Daily Mail.

Ajo publikoi një fotografi ku shfaqej tërësisht nudo, ndërsa kishte mbuluar vetëm pjesët intime.

Fotografia nën filtrat bardhë e zi, ka bërë që të ngacmohet imagjinata e shumë prej ndjekësve të saj.

Modelja e Victoria Secret është e famshmja e  tretë e cila po paraqet këtë seri me fotografi nudo, pas modeles Kate Moss dhe yllit të One Direction Liam Payne.

/real-news.tv/