24.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

FOTO/ Këtë detaj Grida Duma nuk e ndryshon asnjëherë…

spot_img

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara.

Kjo shpeshherë pasi ajo kujdeset dhe kurohet në cdo detaj dhe veshjet e saj shpeshherë janë konsideruar të shtrenjta dhe luksoze.

Por nëse do të shohim me kujdes veshjet e Grida Dumës do të vëmë re se një detaj, ajo nuk e ndryshon kurrë.

Duma mban gjithnjë rrip në mes të veshjeve të saj.

Për me tepër ju mund të ndiqni galerinë me fotografitë e ish-deputetes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat