Foto/Kim Kardashian “harron” të veshë të brendshme

Ylli televiziv, Kim Kardashian, u fotografua e veshur me një ‘bodysuit’ nën të cilit nuk  kishte veshur fare të brendshme, duke theksuar kështu belin dhe gjoksin seksi të rrumbullakosur.

Ajo kujdeset që çdo herë të rrëmbej vëmendje me linjat e saj perfekte, 38 vjeçarja nuk e ka fare problem të provokoj me veshjet dhe këtë e bënë pothuajse në secilën paraqitje publike këtë e ka bërë dëshmuar edhe kohëve të fundit. /real-news.tv/

14911356-0-image-a-72_1560808227248-1 14911358-7151777-image-a-87_1560808701459
<
>