fbpx

Foto/ Marsida Qatja ikën nga Shqipëria, niset drejt…

Marsida Qatja u konsiderua si ‘mollë sherri’ për vrasjen e Dritan Haxhollit, që ndodhi në banesën e saj në Kavajë.

Mirëpo, së fundmi ajo ka shpërndarë një foto në rrjete sociale, ku bën me dije se është nisur drejt Gjermanisë.

Kujtojmë që Qatja është nën akuzë për përshtatje të ambienteve të banesës për konsumim droge.

Më herët, Marsida ka zbuluar se bashkëshorti i saj vuan dënimin në një burg të Gjermanisë, dyshohet se kjo mund të jetë dhe arsyeja që ajo ka ikur.