fbpx

Foto/ Me flokë dhe shumë i ri, ja si dukej Blendi Fevziu para 25 vitesh

auto_blendi-fevziu-oped-express_1464167437-98534371464173144-680x365_c.jpg

Blendi Fevziu kohët e fundit është bërë shumë nostalgjik për të shkuarën.

Përmes disa fotove në rrjetin e tij social “Instagram”, ai është kthyer vite pas në kohë.

Gazetari ka postuar 3 foto të shkëputura rreth 25 vite më parë.

Një foto gjatë udhëtimit të tij në NeëYork në vitin 2000 dhe dy foto tjetër në Washington në vitin 1995 dhe 1996.

Në këto foto shihet edhe ndryshimi që ka pësuar Blendi ndër vite.

https://www.instagram.com/p/B7EfJW3gOwp/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303