fbpx

FOTO/ Një tjetër ‘përgjim’ nga BILD, këtë herë +18

Gazeta më e madhe gjermane “Bild” është bërë kohët e fundit shumë e famshme në Shqipëri për sa i përket përgjimeve që ka publikuar.

Dhe gazeta ka vazhduar edhe sot me publikimin e një fotoje e cila është një ‘përgjim’ i vogël. Por këtë herë nuk ka të bëjë me ne. Më poshte shini foto pikante të këngëtares së famshme gjermane Sandy Mölling.

Me zero censurë, “Bild” ka siguruar fotot e biondes 38-vjeçare teksa performon skena seksi në muzikalin “Chicago”.