fbpx

Foto/ Njihuni me çiftin më të ri të showbizzit

Kanë vetëm tre javë që përfliten për një lidhje të mundshme, megjithatë Pete Davisdon dhe Kaia Gerber kanë vendosur të konfirmojnë lidhjen e tyre.

Ata janë parë të kapur përdore në mes të qytetit pa ju interesuar aspak nëse dikush po i fotografonte.

Ata janë parë në New York dhe në asnjë moment nuk kanë shkëputur duart.

Kujtojmë se pak kohë më parë Pete u pa duke dalë nga shtëpia e modeles dhe që aty nisën dyshimet e para.

Romanca e përfolur e tyre ka hasur kritika për vetë faktin që modelja është e vogël në moshë. Megjithatë kur bëhet fjalë për Pete, ai është mësuar me këto kritika mbi moshën.

Pas ndarjes nga Ariana, Grande Pete u këshillua nga miqtë të bëjë kujdes me femrat në moshë të vogël.

Ai kaloi një romancë të shkurtër me aktoren 45-vjeçare Kate Beckinsale, por me sa duket mosha për të nuk paska rëndësi.