fbpx

Foto/Nora Istrefi i merr vajzën Robertit, niset drejt…

1535617454_ribert3.jpg

Pas një sezoni të ngjeshur me koncerte por njëkohësisht edhe me zhvillime në jetën private, Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe personit më të shtrenjtë të saj.

Këngëtarja ka marrë rrugë drejt Turqisë, bashkë me vajzën e saj Renée.

Nënë e bijë kanë zgjedhur një prej resorteve më të mira në bregdetin turk për disa ditë pushimesh, mëse të merituara dhe të nevojshme.

Ky pushim vjen vetëm pesë ditë pasi u bë publik lajmi i ndarjes së çiftit Nora-Robert pas 13 vitesh bashkë e gati 5 vitesh martesë. Nora nuk ka thënë as edhe një fjalë të vetme duke preferuar që mesazhet t’i përcjellë në këtë formë indirekte, përmes fotografive të përbashkëta me Renée.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303