fbpx

(FOTO) Pankartat epike të studentëve të Politeknikut sot

WhatsApp-Image-2019-01-07-at-12.27.46-1.jpeg

Në Universitetin Politeknik të Tiranës u shpalos një banderolë e madhe sa fasada e godinës qendrore.

Shkrimet në të, anti-establishment dhe anti-politikë, janë të shkruara me të zezë, kuq e blu.

“Sot vendosim ne.” dhe “Rroftë rinia e lirë” – shkruhet me të madhe në pankartë.

Me të kuqe janë shënuar emrat e politikanëve kryesorë të vendin dhe rektorëve e dekanëve të Universiteteve.

Ndërkohë, nuk mungojnë as disa pankarta të vogla të ngjitura në muret e universitetit. (real-news.tv)

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme:

WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.28.41 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.28.42 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.28.42 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.28.43 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.18 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.18 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.19 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.19 (2) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.19 (3) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.19 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.20 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.20 (2) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.20 (3) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.20 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.21 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.21 (2) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.21 (3) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.21 (4) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.21 WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.22 (1) WhatsApp Image 2019-01-07 at 12.31.22
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *