fbpx

(FOTO) Parakalimi i gabuar, përplasen keq 3 makina në Korçë

aksident_korce.jpg

Një aksident ka ndodhur në Korçë, fatmirësisht pa persona të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Çiflig, ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Shkak dyshohet një parakalim i gabuar i njërit prej mjeteve, duke sjellë dhe përplasjen.

Advertisement

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

aksident_3 aksident_4 aksident1 aksident2 aksident5 aksident6
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303