FOTO/ Për çudi një modele serbe publikon foton e moderatores shqiptare

download.jpg

Një modele e njohur serbe është bërë lajm sot në portalet shqiptare sepse në profilin e saj në instagram ka publikuar një foto të Roza Latit ku ajo është bërë si Marilyn Monroe.

Nuk dihet ende nëse Soraja Vucelic e njh Rozën apo thjesht e ka gjetur foton në internet dhe e ka postuar pa e ditur se ajo është një shqiptare.

Sorja është bërë mjaft e njohur për shkak të lidhjes së dashurisë që ajo ka pasur me futbollistin Neymar. Në komentet e fotos shikohen mjaft persona që kanë bërë ‘tag’ Rozën.

scroll to top