FOTO/ Plas keq sherri, Nas i komenton Ermalit: Nuk e prisja nga ty këtë…

Screenshot_3-4.jpg

Një skenë e sikletshme ka ndodhur në episodin e fundit të  ‘Xing me Ermalin’.

E dashura e të ftuarit Nas Daily ka shpërthyer keq ndaj një pyetje që u bë aty, madje ajo filloi duke qarë.

Ermali ka tentuar që ta kalojë me sportivitet këtë gjë dhe e postoi në instagram me mbi shkrimin ‘edhe kjo s’na kishte bërë vaki’, poshtë video ka komentuar Nas duke thënë se nuk e ka publikuar të plotë videon.

“Vëlla, kjo nuk është e drejtë. Kë lënë jashtë fillimin e intervistës. Pjesën ku u tregove i pasjellshëm ndaj meje dhe të dashurës time. Ke lënë jashtë pjesën ku njerëzit mund të shihnin sa e shëmtuar ishte ajo intervistë. Prisja më mirë, plako. Nuk mendoja se do e ktheje situatën në këtë mënyrë”, shkruan Nas.

scroll to top