fbpx

(FOTO) Ronela Hajati “djeg” skenën e Eurovisionit, hap festivalin europian

2-11.jpg

Pak minuta më parë përfaqësuesja shqiptare, Ronela Hajati ka performuar këngën “Sekret” dhe mund të thuhet pa frikë që e “ka djegur” skenën.

E veshur e gjitha me rozë dhe e shoqëruar nga katër balerinë dhe koreografja e njohur, Klaudia Pepa, artistja ka bërë një performancë shumë të nxehtë, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.

Madje ka marrë edhe shumë duartrokitje, ku nuk kanë munguar as flamujt shqiptarë që valviteshin në sallën e madhe të Eurovisionit.

Tashmë të gjithë janë kurioz, nëse Ronela dhe Shqipëria do të jenë pjesë e finales së madhe.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303