fbpx

FOTO / Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nuk përmbahen, publikojnë foto duke u puthur

1578343596_rudina-780x405.jpg

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin e lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme. Në ditën e të dashuruarve më 14 shkurt moderatorja postoi një video teksa kërcente me Mark Frrokun nën ritmet e këngës popullore, “Ani mori nuse”.

Përmes një postimi në “Instagram”, ditën e djeshme Rudina tregoi se së bashku me ish-deputetin Frroku po nisen drejt një udhëtim. Ndërsa pak minuta më parë në rrjetin social në fjalë ajo postoi një foto duke u puthur në rrugët e qytetit me partnerin dhe duken më të dashuruar se kurrë.

Aktorja ka vendosur të na lërë ende kuriozë për destinacionin që çifti ka zgjedhur për të shijuar kohën me njëri-tjetrin.

rudina-dembacaj Rudina-marku Untitled-31-1
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303