fbpx

FOTO/ Sadiku rilind në Zvicër, ja suksesi

72501f2f-bba6-4d24-8988-097b32b05d13-675x450.jpg

Pas një periudhe shumë të vështirë, sulmuesi kuqezi Armando Sadiku duket se po përjton një rilindje në Zvicër.

Ka mjaftuar prezenca e parë si titullar kundër Luzernës, Armando Sadiku shënoi golin e vetëm, që rezultoi dhe ai i fitores për Luganon.

Për këtë arsye gazeta më e madhe sportive në Zvicër, “Blick” ka vendosur ta zgjedhë Sadikun në formacionin ideal të javës. /Real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303