fbpx

FOTO/ Shtatzënë për herë të parë, Afërdita Dreshaj tregon barkun e rrumbullakosur

asasa-1.jpg

Çifti shumë i dashur për publikun, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Siç dihet, këngëtarja është në pritje të një djali.

Deri në muajin e pestë të shtatzënisë, ndjekësit bënin çudi me barkun e Afërditës, i cili nuk bënte ndryshim. Mirpo, me hyrjen në muajin e gjashtë barku i rrumbullakosur dallon më së miri.

Vetëm së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instastory, krahas së cilës ka shkruar “Bebi po rritet”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303