fbpx

Foto/ Si dukej Dhurata Dora 11 vjeç

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend. E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.

Duket se muzika e Dhurata kanë të përbashkëta që nga fëmijëria e saj. Ajo sapo ka publikuar fotografi kur ishte 11 vjeçare.

Pranë mikforonit, Dhurata dëshmon se ka shumë vite që merret me muzikë./real-news.tv/