fbpx

FOTO/ Surprizën e Shkëlzenit për Arminën do e ëndërronte çdo vajzë

arminaaa.jpg

Blogerja e njohur, Armina Mevlani ka marrë një super surprizë nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku shihet një buqetë e madhe trëndafilash rozë, që çdo vajzë do e  dëshironte.

Së fundmi, ajo ka qenë sëmurë dhe këtë lajme  ka ndarë me fansat e saj.

Siç shihet edhe në foto, trëndafilat janë vendosur në një kuti, gjë që e bën akoma edhe më të bukur surprizën.

Foto të surprizës së Arminës:

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303