fbpx

FOTO/Tifozja e çmendur e Juventusit pozon nudo, fansat ‘shfrenojnë’ fantazinë

manuela-ferrera_e.jpeg

Manuela Ferrera është një nga tifozet më të ‘çmendura’ të skuadrës së Juventusit. Modelja pozoi  nudo për kalendarin e ‘For Men Magazine’ për vitin 2019 dhe për këtë sukses morri komplimente nga vetë Cristiano Ronaldo.

35 vjeçarja është shfaqur krejtësisht nudo e ulur mbi një top futbollit,  për të treguar pasionin që ka për lojën e futbollit.

 

Format e saj trupore kanë shkaktuar “tërmet” komentesh në rrjet, me fansat e saj që e kanë shfrenuar fantazinë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303