fbpx

FOTO/ U treti rast për 24 orë, një tjetër person zhduket pa lënë asnjë gjurmë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një tjetër personazh i humbur. Këtë herë mësohet se Një 82-vjeçar nga Kurbini ka humbur kontaktet me familjen e tij që prej 3 ditësh.

Preng Gjoka është larguar që nga data 13 tetor dhe nuk është kthyer më në banesën e tij. I moshuari është banues në fshatin Skuraj në Kurbin.

Familjarët e tij kanë bërë denoncimin në polici dhe kanë treguar se 82 vjeçari vuan edhe nga skleroza.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303