fbpx

(Foto) Urimi i veçantë i Obamës për ditëlindjen e Michelle

Screenshot_10-3-780x405.png

Barack Obama,ish-presidenti amerikan i ka bërë një urim të veçantë bashkëshortes së tij. Michelle Obama, për ditëlindjen e saj.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke e puthur atë, derisa ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen Michelle! Dashuria ime, partnerja ime, shoqja ime më e mirë”, ka qenë urimi i Obamas.

Fotoja duket të jetë një imazh i sapo publikuar dhe duket se është shkrepur në Haëaii, ku çifti ka pushuar gjatë Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303