fbpx

FOTO/ Vdes në aeroport këngëtari 21-vjeçar

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur, teksa një këngëtar 21-vjeccar ka ndërruar jetë pasi pësoi arrest kardiak në aeroportin Midëay të Çikagos.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes, kur reperi 21-vjeçar Juice Ërld emri i vërtetë i të cilit është  Jarad A Higgins pësoi arrest kardiak për shkaqe që nuk dihen ende. Sipas TMZ, ai pati gjakderdhje nga goja.

Pavarësisht se u asistua menjëherë nga ndihma e parë dhe më pas u dërgua me urgjencë në spital, ylli i muzikës Rap ndërroi jetë. Ai po nisej në një turne koncertesh në vende të ndryshme të botës.