fbpx

Vëllai i Kate Middleton qenka një yll i vërtetë

kate-middleton-engagement-m.jpg

Vëllai I vogël I Kate dhe Pippa Middletonit, është James Middleton. Ai është 32 vjec, dhe nuk e ka rrëmbyer aq shumë vëmendjen sa dy motrat e tij ( sidomos e madhja).

Pikërisht Kate, si bashkëshorte e princit William, është kthyer ( padashje) në burim stresi për të vëllanë, sepse atij nuk I pëlqen shumë fakti që bota ka nisur të interesohet për të kaq shumë, vetëm për faktin që është I vëllai I dukeshës.

James ka luftuar me një depression të cilin e përshkruante si “ paralizues“ e që I ka shkaktuar probleme në punë dhe marrëdhëniet sociale. Por I ka kapërcyer në fund momentet e vështira, ndërsa bota ka nisur ta shohë edhe me një sy tjetër: atë të djaloshit simpatik bjond sykaltër, I cili konsiderohet dhe mjaft joshës.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303