33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

FOTOT/ Dua Lipa dhe Kosova në sheshin më të famshëm në botë

spot_img

Dua Lipa në reklamat e Times Square. Me anë të disa reklamave në sheshin kryesor të NeW York, rrjeti muzikor Spotify ka prezantuar këngëtaren me origjinë shqiptare edhe në Amerikë.

“Nga Kosova në Britani të Madhe në nominimin për ‘Artisten e re më të mirë’, shkruhej në reklamën bashkangjitur me fotografinë e këngëtares së suksesshme.

Ndërsa në posterin tjetër është lajmëruar edhe kënga më e re e Duas, ‘Sëan Song’. Ka qenë vetë Dua që ka publikuar në rrjetet sociale fotot e reklamës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat