fbpx

Fotot/ E dhunoi barbarisht, ja kush është 25-vjeçari që gjuajti për vdekje babanë

fotoja.jpg

Pak më parë një ngjarje e rëndë ndodhi në Roskovec, ku 25-vjeçari goditi për vdekje me shkop babanë e tij.

Ka dalë foto e Erdis Rapit, që qëlloi me sende të forta babanë e tij, duke i shkaktuar atij vdekjen.

Sherri si fillim mes 25-vjeçarit dhe babait të tij, Dhori Rapi, ka qenë me fjalë e më pas ka nisur me konfrontim fizik.

Pasi e ka qëlluar me grushte disa herë, i riu e ka goditur 52-vjeçarin me një shkop, duke i shkaktuar atij vdekjen e menjëhershme. Kuçi raporton se të dy, babë e bir vuanin nga probleme të shëndetit mendor.

fotoja 1 fotoja 2 fotoja 3 fotoja 4 fotoja 5 fotoja
<
>
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303