fbpx

FOTOT/ Gjendet në Kosovë sozia e Elvana Gjatës

maxresdefault.jpg

Elvana Gjata është një prej këngëtareve më të pëlqyera të skenës shqiptare. Përvecc talentit është e njohur edhe për bukurinë e saj.

Por nuk ka vetëm një “Elvanë”. Ajo e ka sozinë e saj në Kosovë, gazetaren Gonxhe Gërxhaliu, që është gazetare dhe prezantuese në programin e mëngjesit në “Klan Kosova”. Gonxhja, dikur ka qenë modele. /real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303