fbpx

FOTOT/ Ky çift i ri ka porositur një tortë horror për dasmë

Screenshot_4-4.jpg

Ky çift i ri kanë zgjedhur të bëjnë diçka shumë të çuditshme në ditën e tyre të martesës. Ata janë të dy fansa të çmendur të filmave horror dhe për këtë arsye kanë përgatitur një tortë për ditën e tyre të martesës me kokat e tyre të prera.

Artistja 28-vjeçarja Natalie Sideserf, kaloi dyzet orë duke krijuar tortën e saj të martesës që ngjante me një film horror. /Real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303