FOTOT/ Morena Taraku me poza topless

177302.jpg

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar foto topless për 782 mijë fansat e saj në Instagram.

Ndërsa është siguruar që të mbrojë modestinë e saj.

scroll to top