fbpx

FOTOT nga vendngjarja/ “Luftë” në KZAZ në Shkodër me dy policë të plagosur

lajm-i-fundit.jpg

Militantët e opozitës i kanë vendosur zjarrin KZAZ nr. 6 në Bushat të Vaut të Dejës dhe të plagosur në vendngjarje kanë mbetur dy efektivë policie.

Ja fotot nga vendngjarja:

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303