fbpx

FOTOT/ Plasin protesta në shumë vende vende të botës kundër agresionit rus

foto-11.jpg

Vijojnë sulmet e Rusisë ndaj Ukrainës. SKY raporton se mijëra qytetarë kanë mbushur sheshet e qyteteve në mbarë botën në protest kundër sulmeve ruse.

Njerëzit dolën në rrugë për të treguar mbështetjen e tyre për Ukrainën në Berlin, Londër, Irak, Korenë e Jugut si dhe Kosta Rika.

foto foto 1 foto 2 foto 3 foto 4
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303