16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Fotot/ Policia e Lezhës publikon 34 super të kërkuarit

spot_img

Policia e Shtetit vijon të publikojë emrat e personave më të rrezikshëm dhe të shumëkërkuar në çdo qark.

Këtë herë ka qenë radha e Qarkut të Lezhës, teksa janë publikuar skedat e 33 emrave më të kërkuar në këtë qark.

Në publikimin në rrjetet sociale, Policia e Shtetit ka publikuar emrat, moshën, fotot dhe veprat penale të të shumëkërkuarve, ndërsa ka ftuar qytetarët të raportojnë mbi vendndodhjen e tyre.

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në apelin e policisë

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat