fbpx

FOTOT/ Policia kërkon ndihmë: Të kapim 8 kriminelët më të kërkuar në Vlorë

wanted-1740x960-c-center.jpg

Në fotot e mëposhtme janë paraqitur 8 personat në kërkim me rrezikshmëri shumë të lartë në qarkun e Vlorës, të dënuar me burgim të përjetshëm dhe me 25 vjet burg.

Policia e Shtetit njoftoi sot se fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. “Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, fton Policia.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *