Foto+video/ Enca më seksi se kurrë, zbulon detaje nga kënga e re

Këngëtarja e njohur, Enca di gjithnjë t’i surprizojë fansat e saj me fotot mjaft sensuale, por edhe projektet e reja muzikore.

Së fundmi, ajo ka bërë me dije se do të publikojë shumë shpejt këngën e re, e cila mban titullin ‘Mëah’.

Bukuroshja 23-vjeçare ka surprizuar me veshjen e saj edhe këtë herë.

Si gjithmonë ajo ka zgjedhur një veshje seksi lejla me printe zebre të kombinuar me këpucë me takë të bardha.

Këngëtarja ka nxjerrë në pah gjoksin dhe look-u i saj është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Kënga pritet të publikohet së shpejti dhe një pjesë të saj mund ta dëgjoni më poshtë.