30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

FOTO+VIDEO / Nis marshimi dhe grumbullimi i protestuesve te Kryeministria

spot_img

Protestuesit e ardhur nga rrethet janë grumbulluar në pikat e paracaktuara nga organizatorët, për t’u bashkuar më pas tek sheshi përpara Kryeministrisë.

Sikur shihet nga këto pamje, protestuesit e jugut dhe veriut janë bashkuar tek Sheshi ‘Skënderbej’ për të vijuar drejt Kryeministrisë.

Ndërkohë, zona e juglindjes është mbledhur tek Rruga e Elbasanit. (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat